DIE GRINDER 18K FR EXH 6MM..
Features
- Lockoff Lever
- Front or Rear Exhaust
- Built-in Speed Control
- Air Inlet Size: 1/4" NPT
- Hose Size: 3/8" (10 mm)
- Performance rated @ 90 psig (6.2 bar) air pressure